• DOLAR
  %0,10
 • EURO
  %0,20
 • ALTIN
  %0,32
 • BIST
  %2,91
Zafer Partisi’ne yoğun katılım

Zafer Partisi’ne yoğun katılım

Zafer Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen üye katılım töreni, gövde gösterisine dönüştü. Değişik meslek gruplarına mensup çok sayıda isim düzenlenen törenle Zafer Partisine katıldı. Yeni üyelere parti rozetleri İlçe Başkanı Erhan Ötegen tarafından takıldı.

-Türk Milletine sözümüz var

Ötegen “Her geçen gün adeta bir çığ gibi büyüyen Zafer Partisi genel başkanımızın komutasında emin adımlarla ilerlemektedir. Önümüzdeki ilk genel seçimde Zafer Partisi’nin Türk siyasi hayatında yaratacağı kelebek etkisine şüphesiz hep birlikte şahitlik edeceğiz. Ülkemiz siyasetinde artık Türk milletinin hakkını, hukukunu temsil eden Zafer Partisi vardır.  21 Ağustos 2021 tarihinde kurulmuş olmamıza rağmen vatandaşlarımız  bize ‘Sığınmacıları göndermekten başka projeniz var mı’ diye soruyorlar. Şunu ifade etmem gerekiyor ki, öncelikle tüm sığınmacıları göndereceğimiz gerçeğini bir proje olarak tüm Türkiye kabul etmiş durumda. Bu sadece sığınmacıları geri gönderme projesi değil, bu aynı zamanda tarihin en kısa sürede gerçekleşecek geriye göç projesidir. Bunu bir yıl içinde gerçekleştireceğimize dair Türk Milleti’ne genel başkanımızın sözü var. Bunu en kısa sürede gerçekleştireceğiz” dedi.

-Ülkemiz AVM’ler değil fabrikalar ülkesi olacaktır

Partilerinin sığınmacıların ülkelerine geri gönderme dışındaki projelerine de değinen Ötegen “Biz Türk Milletinin çıkarlarına en uygun ve gerçekçi projeleri hayata geçirecek siyasi partiyiz. Zafer Partisi, Türkiye’nin AVM’ler ülkesi değil, yeniden fabrikalar ülkesi olmasını sağlayacak. Türk yatırımcılarını destekleyerek, istihdamı teşvik edecektir. Devlet kurumlarında yeniden liyakatin esas alındığı düzeni inşa etmek öncelikli politikalarımız arasında bulunmaktadır” ifadesini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?