Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kardeş kardeş projelerini anlattılar

Millet İttifakının Belediye Başkan

Millet İttifakının Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun ve Cumhur İttifakının Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı Yükselen Şehir Bandırma Platformu’nun konuğu oldu. Eken Prestij Otel’de düzenlenen programda adaylar Bandırma ile ilgili projelerini sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticileriyle paylaştı. Programda adaylar arasında seçimler öncesinde alışıla gelen sert tartışmalar yaşanmadı.

-Bandırma Sorunlarıyla birlikte büyüyor
Yükselen Şehir Bandırma Platformu Başkanı Mehmet Kılkışlı, Platformun kuruluş amacının birlikte hareket etme kültürünü geliştirmek ve ortak akıl üreterek kamuoyu oluşturmak olduğunu açıkladı. Bandırma’nın hızla büyüyen ve gelişen bir şehir olduğunun altını çizen Kılkışlı “Her geçen gün sanayi yatırımlarının bölgemize gelmesi, üniversitenin büyümesiyle birlikte öğrenci nüfusunun artması Bandırma’nın önümüzdeki dönemlerde daha da büyüyeceğine işaret etmektedir. Bandırma’nın gelişmesi tüm ilçe sakinlerinin istediği bir şeydir. Ancak doğru büyüme, planlı kentleşme, çevreye duyarlı sanayileşme olması şarttır” ifadesini kullandı.

-Sorunlar çözüm için onları bekliyor
Kılkışlı, Bandırma’nın önümüzdeki dönemlerde yaşanabilir bir şehir olmasında bugün yapılan yatırımların öneminin çok büyük olduğuna dikkat çekti. Kılkışlı Bandırma’nın yıllardır süre gelen alt yapı, trafik ve çarpık kentleşme sorunları mevcuttur. Bu sorunlar Bandırma’nın gelişimi ile birlikte daha da içinden çıkılmaz hale gelmektedir. Bu sorunlar her seçim dönemi öncesi masaya yatırılıp konuşuluyor. Dilerim ki yeni dönemde de kim başkan olursa olsun dile getirilen bu sorunlara çözüm bulunur” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde
Sıradaki Haber Bandırma’da Gizli Kamera Skandalı!