Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Admin admin

Bandırma CHP içine atılmış ikinci bomba

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın bir önceki Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı seçim ofisinde ziyaret etmesi nasıl Bandırma CHP içine atılmış bir bombaysa, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın’ın Belediye Başkanı Tolga Tosun ile birlikte Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği hizmet binasının açılışın hemen ardından Dursun Mirza’nın seçim ofisine gitmesi bana göre Bandırma CHP içine atılmış ikinci bir bombadır.
Neden mi?
Bilindiği üzere Dursun Mirza, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın seçim ofisi ziyaretinin ardından AK Parti’den belediye başkan adayı olacağı, seçim çalışma masraflarının AK Parti tarafından karşılandığına yönelik iddialara maruz kalmıştı. İddialar Mirza’nın birlikte hareket ettiği grupta kırılganlıklara neden olmuştu. Bundan dolayı da Mirza CHP İlçe delege seçimleri öncesinde yapmış olduğu tüm üye ziyaretlerinde enerjisini durumun böyle olmadığını anlatmaya harcadı.
Şimdi aynı durum Belediye Başkanı Tolga Tosun için geçerlidir. Zira bu ziyaret Tolga Tosun ile birlikte hareket eden birçok isimde de kırılganlıklara neden olmuştur, olacaktır da. Delege seçimleri sırasında beyaz listeyi desteklediği için Mirza ve ekibinin sosyal medyada lincine maruz kalan bu isimler şimdi bu işler böyle yürüyorsa biz neden etiketlendik? sorusunu kendilerine sorduklarını duyar gibiyim. Kitabın ortasından konuşmak gerekirse bu ziyarettin bana göre tek kazananı CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın olmuştur. Ziyarete ilişkin fotoğraflar Dursun Mirza’nın sosyal medya hesabından paylaşılmasıyla Ahmet Akın’ın güçsüz olduğu ilçeler arasında bulunan Bandırma’da oyun kurucu olduğu, Tolga Tosun’un da selefinin ayağına giden bir halef olduğu imajı verilmiştir. Umarım tüm bunlar Ahmet Akın’ın bilgisi dahilinde yapılmamıştır.

YORUMLAR

4 adet yorum var

  1. DURSUN MİRZA 2019 SEÇİMLERİNDE ADAYLIĞI GELMEYİNCE BANDIRMA BELEDİYESİNİN ÖNÜNDE AHMET AKIN VE KILIÇDAROĞLUNA SÖYLEMEDİĞİNİ BIRAKMAMIŞTI.CHP AKININ NDA KILIÇDAROĞLUNUNDA PARTİSİ DEĞİLDİR ONLARA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM GİBİ DAHA BİR ÇOK HAKARETLER. PEKİ ŞİMDİ NE OLDU DA AHMET AKIN DURSUN MİRZANIN AYAĞINA KADAR GİDİPTE SIRITARAK POZ VERMİŞLER ÇOK ÜZÜLDÜK SAYIN AKIN SİYASETÇİ BİRAZ DİK DURMALIDIR .

  2. Evet Dursun Mirzanın Ahmet Akına söyledikleri Gazete arşivlerinde duruyor zamanı gelince gene açıklanır sadece Ahmet Akına hayret bir şey diyorum.Ne kadar çirkin bir siyaset.

  3. Öncelikle Ahmet Akın dik duruşludur .Kendisiyle ilgili kim ne dediyse defterine yazmıştır.O günkü yaşananlar ise tamamen spontoledir.Çağdaş yaşamı ziyarete giden Akına Dursunun çalışma ofisinin önündeki bir bayanın ricası üzerine sayın Akın Bayanı kırmamış ve Dursunla birlikte bir fotoraf vermiştir .Tabiki senarist bellidir.

  4. Vallahi mirza resmen Ahmet Akını oyuna getirmiş.Akın benimle imajı vermek için ama işe yaramaz Mirzanın tek şansı Değişimciler iktidara gelirse belki ,neyse çıkmadık candan umut kesilmez.Kılıçdaroğlu bu oyunları yemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER