Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Admin admin
e-posta: YAZARIN TÜM YAZILARI

Bu nasıl organizasyon?

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Örgütü tarafından Cumhuriyetin ilan edilişinin 98.yılı nedeniyle yarın akşam Grand Asya Otel’de bir yemek organizasyonu düzenlenecek.  “Cumhuriyet Yemeği” adı verilen organizasyon, organizasyonsuzluğuyla kamuoyunun gündemine düştü.  Neden mi? Kişi başı 125 TL olarak belirlenen davetiyeler birden fazla kişiye satıldı. Bundan dolayı da yemeğe belirlenen limitin üzerinde misafirin katılması bekleniyor.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından yemek akşamı yer konusunda sıkıntı yaşamak istemeyen ilçe yönetimi bilet satışı yapılan kurum ve STK’ları arayarak alınan davetiye sayısından daha az kişiyle katılım sağlanması konusunda ricacı oldu. Ancak ricacı olunan kurum ve STK’ların satılan davetiye sayısı kadar katılacakları dile getirmeleri üzerine ilçe yönetimi Kadın ve Gençlik Kollarından yemeğe katılım göstermemelerini istedi.  Gençlik Kolları yemeğe katılamayacağını şimdiden deklere etti. Bazı yönetim kurulu üyeleri ise yemeğe katılmayacak.

Bu güne kadar yapmış olduğu basın açıklamaları ile eleştirilerin odağında bulunan İlçe Başkanı Selim Panç, pandemiden dolayı organizasyon kabiliyetini de kaybetmiş görünüyor. Her türlü etkinliğini gerek sosyal medya hesabından gerekse basın bülteniyle duyurmasıyla bilinen Selim Panç, şu saate kadar yemekle ile ilgili basın mensuplarını bilgilendirmedi.  Demem o ki yemek organizasyonu öncesinde olduğu gibi sonrasında da çok konuşulacak.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

TÜMÜ

SON HABERLER