• DOLAR
  %0,03
 • EURO
  %-0,10
 • ALTIN
  %0,57
 • BIST
  %3,08
Doğan 2’nci Hasan Sur olur mu?

Doğan 2’nci Hasan Sur olur mu?

AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, ikinci bir Hasan Sur olur mu? Bilindiği gibi Hasan Sur Ağrılı olmasına rağmen Bandırma Belediye Başkanlığı döneminde ilçeye yapmış olduğu hizmetleri hala hafızalarımızdaki yerini korumaktadır. Malatyalı olan Mehmet Doğan’ında ikinci bir Hasan Sur olmasının önünde bana göre hiçbir engel yoktur. Yeter ki partisi 2024 yerel seçimlerinde kendisini aday göstersin.

Bence AK Parti 2024 yerel seçimlerinde Doğan’ı ilçemizden belediye başkan adayı göstermelidir. Neden mi? Doğan gerek başkanlığı gerekse yönetim kurulu üyeliği döneminde genel ve yerel bütçeden aktarılan kaynaklarla ilçede yapılan birçok yatırımda etkisi bulunan birkaç isimden birdir. Bu güne kadar müjdesini verdiği her yatırım ilçede yapılmış, yapılmaya da devam edilmektedir.

Doğan, gerek Büyükşehir Belediyesiyle gerekse de il yönetimiyle uyum içerisinde çalışarak partisinin ve büyükşehir belediyesinin çalışmalarını her platformda anlatmayı kendisine görev bilmiş bir siyasetçidir. Bu kapsamda ziyaret etmediğini yer, sıkmadığı el kalmamıştır. Bu gün Bandırma’daki işsizlik oranı diğer yerleşim yerlerine göre daha az ise bunda Doğan’ın katkısı inkar edilemez. Doğan kendisine iş konusunda talepte bulunan partili partisiz herkese yardımcı olmuş, bu konuda kime söz verdiyse yerine getirmiş bir siyasetçidir. Bugün ilçedeki birçok evin tenceresinde çorbalar kaynıyorsa emin olun ki bunun tuzunda Doğan’ın katkısı vardır.

Doğan, egoları ve taassupları olmayan ender siyasetçilerden biridir. İktidar partisinin ilçe başkanı olmasına rağmen sırf Bandırma’ya daha fazla hizmet edebilmek için muhalefet partilerinin listelerinden STK’ların yönetimlerinde görev alarak adeta parti taassuplarını bir kenara bırakmış bir siyasetçidir.

Doğan, görev yaptığı süre boyunca ekip ruhunu, birlikte çalışma kültürünü partili arkadaşlarına ve yönetim kurulu üyelerine aşılamış bir siyasetçidir. Doğan, bu güne kadar yapılan her çalışma öncesinde yönetim kurulu üyelerini gerekse partili arkadaşlarını bilgilendirmiş bir siyasetçidir. Bugün iktidar partisinin ilçemiz teşkilatında parti içi mücadeleler yoksa ise emin olun ki bunda Doğan’ın birlikte çalışma kültürünün büyük etkisi vardır.

Doğan, ayrıca siyaset kurumu üzerinden refahına refah katan bir isim değildir. Kendisi siyasette aktif rol almaya başladığından bu güne kadar hep kaybeden tarafta olmuştur. Gariban babası olmayı kendisine prensip edinen Doğan, ekmeğini paylaşmış bundan dolayı da ekmeği hep küçülen bir siyasetçi olmuştur. Bandırmalılar ve AK Parti 2024 yerel seçimlerinde Doğan’ın Malatyalı olmasına bakmayarak kendisine bu şansı vermelidir. İnanıyorum ki tüm özellikleri üzerinde bulunduran Doğan yapacağı hizmetleriyle şimdiden 2’nci bir Hasan Sur olmaya adaydır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?