" /> Hala kendilerini başkan sananlar var – Marmara Olay

 • DOLAR
  %1,38
 • EURO
  %1,98
 • ALTIN
  %1,96
 • BIST
  %5,04
Hala kendilerini başkan sananlar var

Hala kendilerini başkan sananlar var

2019 yerel seçimlerinde bazı belediye başkanları partileri tarafından tekrar aday gösterilmedi, bazıları ise girdikleri seçimleri kaybetti. Bu süreç başkan ve başkan adaylarını maddi ve psikolojik açıdan  oldukça zorladı. Bazıları kariyerlerinde önemli bir leke olarak gördükleri bu durumun etkisinden hala kurtulamadılar.

Seçimlerin üzerinden 2,5 yıl geçmesine rağmen bölgemizde hala kendilerini belediye başkanı sananlar var. Partileri tarafından aday gösterilmeyen bazı başkanların bulundukları her platformda kendi dönemlerinde yaptıklarını anlatmaya, mevcut yönetimlerin yaptıklarını ise itibarsızlaştırma gayreti içerisinde olduklarına şahit oluyoruz. Görünen o ki seçim sürecinde yaşanan stresli ortam kendilerinin ruhsal yapılarını bayağı etkilemiş, öz güvenlerinin kaybolmasına neden olmuş.

Bunca zamana rağmen hala bu duygu ve düşüncelerden kopamayanların bulunduğunu görmek üzücü olsa da bu durumun kalıcı hala dönüşmesini için  kendilerine tavsiyem destek almaları yönünde olacaktır. Zira yerel seçimlere 2,5 yıla yakın bir zaman var. Yoksa her platformda aynı şeyleri dinlemekten çok sıkılacağız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?