Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Admin admin

Hala kendilerini başkan sananlar var

2019 yerel seçimlerinde bazı belediye başkanları partileri tarafından tekrar aday gösterilmedi, bazıları ise girdikleri seçimleri kaybetti. Bu süreç başkan ve başkan adaylarını maddi ve psikolojik açıdan  oldukça zorladı. Bazıları kariyerlerinde önemli bir leke olarak gördükleri bu durumun etkisinden hala kurtulamadılar.

Seçimlerin üzerinden 2,5 yıl geçmesine rağmen bölgemizde hala kendilerini belediye başkanı sananlar var. Partileri tarafından aday gösterilmeyen bazı başkanların bulundukları her platformda kendi dönemlerinde yaptıklarını anlatmaya, mevcut yönetimlerin yaptıklarını ise itibarsızlaştırma gayreti içerisinde olduklarına şahit oluyoruz. Görünen o ki seçim sürecinde yaşanan stresli ortam kendilerinin ruhsal yapılarını bayağı etkilemiş, öz güvenlerinin kaybolmasına neden olmuş.

Bunca zamana rağmen hala bu duygu ve düşüncelerden kopamayanların bulunduğunu görmek üzücü olsa da bu durumun kalıcı hala dönüşmesini için  kendilerine tavsiyem destek almaları yönünde olacaktır. Zira yerel seçimlere 2,5 yıla yakın bir zaman var. Yoksa her platformda aynı şeyleri dinlemekten çok sıkılacağız.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER