Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Admin admin

Hangisi doğru?

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan genel kurula sayılı günler kala gazetecilere yaptığı açıklamada, kulübün toplam borcunun 25 milyon TL olduğunu söyledi. Karlahan’ın borç açıklaması bordo beyazlı camiada genel kurul öncesinde kafaların karışmasına neden oldu. Oysa 22 Haziran 2020 tarihi itibariyle Türkiye Futbol Federasyonunda Bandırmaspor’un borçlarına karşılık koydurulan haciz ve temlik miktarı 35 milyon 61 bin 328 lira 38 kuruş olarak gözüküyor.

Bandırmaspor borcu 25 milyon TL ise o zaman Türkiye Futbol Federasyonu kayıtlarında borç neden 35 milyon 61 bin 328 lira 38 kuruş gözüküyor. Bu kafa dağınıklığını ortadan kaldırmak için başkana düşen şey kimin kulübe ne kadar maddi destek verdiğini kalem kalem açıklamak ve bunun karşılığı olarak ne kadar temlik ve haciz koydurduklarını kamuoyuyla paylaşmaktır. Yoksa evdeki hesap çarşıya uymuyor.

Bunun açıklanmaması, 9 Mart 2020 tarihinde kulübün İddia ve TFF gelirlerine konulan 17.5 milyon TL’lik temliğin eski başkan Erhan Elmastaş’ın 4 milyon TL tutarındaki alacağının önüne geçmek için koydurulduğu iddiasını güçlendirir. Eğer bu temlikler iddia edildiği gibi sadece Erhan Elmastaş’ın alacağının önüne geçmek için kulübe verilmeden konulduysa bu hülledir. Buda yasalarımıza göre suçtur. Başkan buna tatmin edici bir açıklama yapmaz ise önümüzdeki günlerde mevcut yönetim kurulunun başı çok ağrır. Benden hatırlatması….

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER