Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Admin admin

Kime hak kime yasak?

Birkaç gün önce yazdığım köşe yazımda Bandırmaspor ’un Manisa Büyükşehir Belediyespor ile yaptığı karşılaşmadaki performansından çok Teknik Direktör Hüseyin Yenikan’ın maçın ardından yaptığı basın toplantısında yaşananların spor kamuoyunu meşgul edeceğini dile getirmiştim. Zaman beni bir kez daha haklı çıkardı. Basın toplantısının ardından köşemde sorduğum sorulara cevap veremeyen jurnalist abim her zaman olduğu gibi topu yine taca atmış.

Teknik Direktör Hüseyin Yenikan’ın basın toplantısında yaşananların müteselsilen yargılandığım trafik kazasıyla ilgisi nedir? Anlaşılan bugüne kadar cevabını veremediği sorular jurnalist abimi bayağı germiş. Görünen o ki bir hazım problemi var. Soda içmesini tavsiye ederim. Hazımsızlığa iyi gelir. Fikri takip adına bu davayı takip edecekmişsin buyur gel takip et. Adliye -polis haberi yazma konusunda repertuarını genişletirsin. Jurnalist abim yazısında ayrıca haksızlığına tahammülünün olmadığını, maçlardaki akreditasyon konusunun sonuna kadar üzerine gideceğini dile getirmiş. Hatta hızını almayarak Teknik Direktör Hüseyin Yenikan’ın basın toplantısı sonrasında kendisine sorduğum sorulara cevap vermek yerine Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan’ı arayarak bu konuda TFF’ye kadar kulübü ve sorumluları şikâyet edeceğini dile getirme nezaketini bile göstermiş.

Jurnalist abimden haksızlık konusundaki hassasiyetini yazı ve haberlerini yazdığı www.bandirmamanset.com internet haber sitesi içinde göstermesini bekliyorum. Çünkü Manisa Büyükşehir Belediyespor müsabakasında www.bandirmamanset.com’dan Zeki Karadeniz’in akreditasyonu yoktu. Buna rağmen hem basın tribününe girdi hemde basın toplantısına katıldı. Ayrıca kendisi maçın ardından düzenlenen basın toplantılarına katılmaz iken o basın toplantısına tam teçhizat katılması da dikkat çekici. Jurnalist abime sormak istiyorum benim için yasak olan şey aynı çeşmeden su içtiğin arkadaşın için hak mı? Jurnalist abimin yalan ve karalama olarak cevap vermekten kaçındığı ve başka konulara girerek geçiştirdiği soruları her platformda kendisine hatırlatmaya devam edeceğim. Ayrıca spor kamuoyunu meşgul etmemek adına jurnalist abimin Bandırmaspor Teknik Direktörü Hüseyin Yenikan’ın basın toplantısı haricinde yazacağı her türlü haber ve yorumlarını dikkate almayacağımı buradan tekrar hatırlatmak istiyorum.

Esen kalın…

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER