• DOLAR
  9,2620
  %0,92
 • EURO
  10,7921
  %1,11
 • ALTIN
  526,44
  %-0,64
 • BIST
  1.410
  %-0,16
Mehmet Doğan ve Adem Taştekin

Mehmet Doğan ve Adem Taştekin

Cumhuriyet Halk Partisi’nin BASKİ Bandırma Şube Müdürlüğü önünde kademeli su fiyatlarıyla ilgili yapmış olduğu basın toplantısına katılarak mahalle  sakinlerinin uygulamayla ilgili taleplerini dile getiren Doğruca Mahalle Muhtarı Adem Taştekin ’in başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi. Önce AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan tarafından yönetilen muhtarlar waatsapp grubundan çıkartıldı, cep telefonuna engel konuldu. Ardından da işiyle ilgili 5 ay önce şikayet olduğu öne sürülerek maliyeciler denetime gönderildi. Konu başına yansıyınca da devam eden yatırımlar gerekçe gösterilerek Doğruca Mahallesine ziyarette bulunacağı açıklandı.

Muhtarların varlık sebebi bulunduklarını yerleşim yerlerinin sorunlarını dile getirmek ve o sorunlara çözüm aramaktır. Basın toplantısına katılan Doğruca Mahalle Muhtarı Adem Taştekin, mahalle sakinlerinin sorunlarını dile getirmiş, yapması gerekeni yapmıştır. Kabul edilir edilmez bana göre AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, bu durumu çok büyütmüş, ilçe yöneticilerinin de bilgisi haricinde anlamsız bir refleks göstermiştir.

Haziran 2022’de yapılacağı öne sürülen erken genel seçimler öncesinde bu tür hissi davranışlar partiye zarar verir, teşkilatta iç kanamaya neden olur. İç kanamada sinsi bir hastalıktır, bir süre sonra parti içinde o kişiyi eritir. Ameliyat masasında bırakır.   Şunu bilir, şunu söylerim belediye başkanlığı ve milletvekilliği hedefleri olan biri bu hataları yapmamalıdır. Bir dost olarak kendisine tavsiyem zaman varken hatalarından ders çıkartmalı, kırdığı gönülleri kazanılmalıdır. Seçmenine verdiği ancak bu güne kadar yerine getirmediği sözlerini yerine getirilmeli, mavi boncuk siyasetine son vermelidir. Seçmeniyle gönül bağı kurumalıdır. Bunu yapmaması halinde cesaret bulaşıcı bir hastalıktır. Bu gün sadece Doğruca Mahalle Muhtarı Adem Taştekin kendisi hakkında yüksek sesle konuştu. Seçimlere kısa bir süre kala  diğer muhtarlarında yüksek sesle kendisi ve uygulamaları hakkında konuşacağından emin olmalıdır.  Onlarda konuşursa Mehmet Doğan’ın belediye başkanlığı ve milletvekilliği hayal olur. Benden hatırlatması…

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?