" /> Mirza, Derman’ın iddialarına 4 Kasım’da mı cevap verecek? – Marmara Olay

 • DOLAR
  %0,37
 • EURO
  %0,96
 • ALTIN
  %0,31
 • BIST
  %3,45
Mirza, Derman’ın iddialarına 4 Kasım’da mı cevap verecek?

Mirza, Derman’ın iddialarına 4 Kasım’da mı cevap verecek?

Gelecek Partisi Bandırma İlçe Başkanı Burhan Deniz, geçtiğimiz günlerde Ayyıldız Mahalle Muhtarı Ali Derman’ı makamında ziyaret etti. Bu ziyarette  Derman, özel bir şirketin mahallerinde bulunan tır parkına asfalt ve ihata duvarı yapılması karşılığında Dursun Mirza döneminde belediyeye 2 milyon TL ödeme yapıldığını ancak bu güne kadar bahse konu işlerin yapılmadığını öne sürdü.

Derman’ın iddiaları Bandırmaspor Kulüp Başkanı Onur Göçmez’in geçtiğimiz günlerde Bandırma Belediyesi’ne yapmış olduğu ziyarette basın mensupları tarafından Belediye Başkanı Tolga Tosun’a soruldu. Tosun, Ayyıldız Mahallesi’ndeki tır parkına asfalt ve ihata duvarı yapılması karşılığında Mirza döneminde gerek Belediyeye gerekse Bandırma Gençlik ve Spor Vakfı’na 2 milyon TL yatırılmadığını açıkladı.

Bu gelişmelerin ardından Mahalle Muhtarı Derman’a Belediye Başkanı Tolga Tosun’un açıklamaları hatırlatıldı, Derman,  yaptığı açıklamanın arkasında olduğunu dile getirirken konunun muhatapları Dursun Mirza ve şirket yöneticileri ise hala sessizliklerini korumaya devam ediyorlar. Mirza iddialarla ilgili cevap ve düzeltme hakkını kullanmak için bu güne kadar ilgili gazeteyi de aramadığı herkes tarafından biliniyor.  Görünen o ki Mirza, bu hakkını 4 Kasım 2021 tarihinde kullanacak. Haydi hayırlısı….

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?