• DOLAR
  %0,06
 • EURO
  %0,22
 • ALTIN
  %0,23
 • BIST
  %1,35
Oldu mu enişte?

Oldu mu enişte?

Eniştenin Bandırmaspor ve yöneticilerinden alıp vermediği ne var? Bu güne kadar reklam panoları ve maç arası ikramlar konusunda Bandırmaspor ve yönetim kuruluna sıkıntılar çıkartan enişte şimdi de 23 Ocak’ta oynanacak olan Bandırmaspor-Erzurumspor maçına ev sahipliği yapacak olan 17 Eylül Şehir Stadyumunda kar temizleme çalışmalarına destek vermediğini kulüp yöneticilerinin açıklamalarından öğreniyoruz. Destek alamayan yönetim kurulu ve kulüp çalışanları stadyumu kendileri temizlemek zorunda kaldı.

Buradan sormak istiyorum; karla kaplı stadyumun maç saatine yetiştirilmesi konusu Bandırmaspor Kulüp Yönetiminin mi yoksa, eniştenin mi konusudur? Elbette eniştenin. Bandırmaspor, 17 Eylül Stadyumunda oynadığı müsabakalarla ilgili kira bedelini İl Spor Müdürlüğüne ödüyor mu ödüyor. O zaman enişteye düşen görevini yapmaktır. Yaşananlar gösteriyor ki enişte bulunduğu konumu Bandırmaspor ile hesaplaşma alanına dönüştürmüş.

Siyaset kurumu sık sık kamuoyunun gündemine Bandırmaspor’a çıkardığı sıkıntılarla gelen enişteyle ilgili gerekeni yapmalıdır. Eniştenin kayınpederi ilçe başkanlığı görevinde bulunmuş olabilir. Elbette siyaset kurumu kendisine hizmet edenlere vefa borcunu ödemelidir. Enişte konusunda siyaset kurumunun borcunu bu güne kadar ödendiğini düşünenlerdenim. Ortada bir kangren haline gelmiş bir problem vardır. Bunu tedavi etmekte siyaset kurumuna düşer.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

 1. Elbette ilçe spor stati temizlemek için sorumluluğu var, ama tff maçın oynanma sorumluluğunu Kulüplere veriyor. Saha temizlemenmemesinden sorumlu olan tff ye göre Kulüplerdir.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?