" /> Siyaset size ağır geldi be hocam – Marmara Olay

 • DOLAR
  %1,38
 • EURO
  %1,98
 • ALTIN
  %1,96
 • BIST
  %5,04
Siyaset size ağır geldi be hocam

Siyaset size ağır geldi be hocam

CHP Bandırma İlçe Başkanı Dr.Selim Panç, www.marmaraolay.net’te haftanın belirli günlerinde yayınlanan “GÖLGE ADAM’ın  yazılarından oldukça rahatsızmış. Bunu geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu bazı ziyaretlerde sayfa editörümüze dile getirmiş. Öncelikle rahatsızlığıyla ilgili kendisine acil şifalar dilerim. GÖLGE ADAM’ın  CHP ve Panç ile ilgili bu güne kadar dile getirdiklerinde yalan ve yanlış olan bir şey var mı? Yok. Kendisi cevap ve düzeltme hakkını kullanmak istemişte editörümüz mü kullandırmamış? Böyle bir şey yok, hiçte olmadı.

O zaman neden gazetecilerden rahatsız oluyorsunuz? Eğer gazetecilerin parti içinde yaşananları kamuoyuyla paylaşmasından rahatsız oluyorsanız, önce kendi arkadaşlarınızı terbiye etmelisiniz. Zira başkanlığını yaptığın partinin ilçe yönetim kurulu 3-4 gruba bölünmüş adeta yurttan sesler korası gibi. Muhalifler dahil herkes her şeyi biliyor. Demem o ki suçu gazetecide değil kendinde ara. Siyaset gidilen düğün ve cenaze törenlerinin sosyal medya hesabından paylaşılması değildir. Siyaset sorunlara çözüm üretmektir, kayıkçı kavgası yapmak hiç değildir.

Yerelde iktidar, genelde de ana muhalefet partisinin ilçe temsilcisi, aynı zamanda da yapılacak olan genel seçimlerde milletvekili aday adayısınız. Bu güne kadar rol kapmaktan başka Bandırma’nın önemli meseleleri için ne yaptınız? Açıklayın da bizde feyzinizden faydalanalım. Yaptığınız açıklamalarla ötekine berikine şuna buna saldırmaktan Belediye Meclis’inde Millet İttifakı da dahil olmak üzere  grubu bulunan siyasi partilerin ilçemiz başkanlarıyla bir araya gelip konuşamıyor, sorunlara çözüm üretemiyorsunuz. Yaptığınız çalışmalarda iktidarın da, muhalefetin de görevinin öncelikle Bandırma’nın sorunlarına çözüm aramak olduğu unutuyor, milletvekili adayı olabilmek için seviyesi son derece düşük ayak oyunlarıyla siyaset yapmaya çalışıyorsunuz. İyi bir doktorsunuz, bunu kimse tartışamaz, elinize kimse su dökemez ancak size siyaset ağır geldi be hocam…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?