Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Admin admin
e-posta: YAZARIN TÜM YAZILARI

Tenhada özür dileyip kalabalıkta efelik yapmak

Tenhada özür dileyen CHP Bandırma İlçe Başkanı Dr.Selim Panç, kalabalıkta efelik yapmış. 2 gün önce Balıkesir’de yapılan toplantıda Cumhuriyet Yemeği’ndeki davranış ve tutumundan dolayı il yönetiminden özür dileyen Panç, toplantının ardından yerel bir gazeteye beyanat vererek Serkan Sarı ve il yönetimini hedef almış. Yani tenhada özür dileyip kalabalıkta efelik yapmış.

Milletvekili aday adayı olacağını bilinen Panç’ın bu açıklamalarının baskın seçimin tartışıldığı şu günlerde  CHP’li delegeleri konsolide etmeye yönelik olduğunu düşünüyorum. Panç, bu açıklamasıyla partili delegeleri konsolide edeyim derken 2 gün önce verilen birlik ve beraberlik mesajları sonrasında dipfrize atılan disiplin sürecinin hızlanmasını da kendi elleriyle hazırlamış oldu.

Panç’ın, bu süreçte basında çıkan açıklamalarını “il toplantısı öncesinde yaptım” savunmasının da kendisini kurtaracağını düşünmüyorum. Niye mi?  Teamüller gereği Panç’ın haberle ilgili gazetenin editörünü arayarak “bahse konu açıklamayı ben size toplantı öncesinde yaptım. Web sayfanızdan çıkartın” demesi gerekiyordu. Görünen o ki öyle bir şey yapılmamış. Zira bu yazı hazırlanırken Panç’ın açıklamaları hala bahse konu gazetenin web sayfasındaydı.  Demem o ki  tenhada özür dileyip kalabalıkta efelik yapmasının  siyaseten bedeli Panç’a son düzlükte çok ağır olacak.

 

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

TÜMÜ

SON HABERLER