Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Gölge Adam

Ali Kafadar ve kurumsallık

Bandırmaspor Yönetim Kurulu Eken Prestij Otel’de düzenlenen bir törenle kamuoyuna tanıtıldı. Spor kamuoyu olarak 21 Haziran 2019 tarihinde Barış Manço Kültür Merkezi’nde yapılan genel kurulda birçoğu ile tanışma olanağı bulamadığımız yönetim kurulu üyeleriyle 11 gün sonra gecikmeli de olsa tanışma imkânı bulduk. Yöneticilerin büyük bir çoğunluğu futbolun alt yapısından gelmese de heyecanlı. Kendilerine iyi niyetle çıktıkları bu meşakkatli yolda başarılar dilerim.

Bu toplantıda Asbaşkan Onur Göçmez’in Bandırmaspor’a kurumsal kimlik kazandırmaya yönelik sunumunu tüm bordo beyazlı taraftarlar gibi basın mensupları olarak bizler de heyecanlandırdı. Yeni dönemde görünen o ki kulüp yöneticileri kasap dükkânı yönetir gibi Bandırmaspor’u yönetemeyecek, tesislerde çadır kuramayacak. Atılan her adım, yapılan her iş ve alınan her karar kurumsallık içerisinde alınacak. İnşallah bu düşünceler kâğıt üzerinde kalmaz, en kısa sürede uygulamaya geçer. Bandırmaspor’da yaşanan yönetimsel sorunlarda ortadan kalkar.

2018-2019 futbol sezonu sonrasında Kulüp Başkanı Göksel Karlahan’ı sosyal medya hesabında yaptığı açıklamalarla dejenere eden dönemin Sportif Direktörü Ali Kafadar’ın 2019-2020 futbol sezonu öncesinde futbolcu izleme komitesi başkanlığına getirilmesinin Bandırmaspor’un kurumsal kimlik kazandırma yönelik çalışmalarla örtüşmemektedir. Bandırmaspor her eleştirenin yönetime veya işe gireceği bir kurum olmamalıdır. Kurumsallıkta bunu gerektirir.
Tempo changes, do my essay breathing points, and adjusting tone are just some of the decisions you have to make when you build the content of your speech.

YORUMLAR

2 adet yorum var

  1. Sonunda biri Ali Kafadar konusuna değinmiş. Verdiği emekler için sağolsun yıllar önce. Ama artık her sezon bir Ali Kafadar ismi ortaya çıkması bazı Bandırmalıları sogutuyor gerçekten hem kendindende. Eski bir futbolcumuz olarak kalsaydı keşke Muharrem Ozan, Galip, Orhan Ovacıklı gibi..

  2. kardeşim ne ali kafadarmış adam çalıştığı maaş aldığı yönetime sallıyor o kötü bu şöle başkana sallıyor sonra yine geliğ görev veriyorlar ya yöneticilerde bi sorun var ya ali kafadarda .. insan çalıştığı yönetim kurulunu kötülemez ynetimin bi mahremiyeti vardır kol kırılır yen içinde kalır .. heralde onur göçmez memnun böle şeylerden bi problem görmemiş kurumsallaşmak için bunlar gerekli olabilir böle adamlarda lazım heralde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER