Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Gölge Adam

Başkana tasarruf var ama yardımcısına yok …..!!!!!

Yerel seçimlerden sonra Bandıma Belediyesi’nde müthiş bir tasarruf yapıldığına yönelik olumlu gelişmeler duydum. Hatta Belediye Başkanı Tolga Tosun makam aracı yerine özel otosunu kullandığı, mesai ve hafta sonu dışında daire müdürleri ve başkan yardımcılarının makam araçlarının kullanımına izin verilmediğine yönelik.
Sonra ne duydum,
Büyük bir şok.
Tasarruf uygulamaları ile takdir ettiğim Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’da bir çelişki var. Ya da kendisine gelen tasarruf tedbirleri başkan yardımcılarına gelmemiş. Bandırma Belediyesi’ndeki tasarruf tedbirlerine rağmen tatilde bulunan ailesinin yanına makam araçlarıyla giden başkan yardımcıları var. Bir tarafta tasarruf tedbirleri kapsamında kendi özel otosunu kullanan bir belediye başkanı bir tarafta da tatilde bulunan ailesinin yanına makam aracıyla giden bir başkan yardımcısı. Görünen o ki belediye başkanına gelen tasarruf başkan yardımcısına gelmemiş. Tasarruf tedbirleri sözde değil özde olmalı. Daire amirine ve başkana uygulanan tasarruf başkan yardımcıları içinde uygulanmalı.

Tempo changes are an important cheap essay writing service way to keep your audience`s attention, which is why politicians often speed up their pace at the end of sentences or slow things up.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER