• DOLAR
  9,5905
  %-0,13
 • EURO
  11,1391
  %-0,48
 • ALTIN
  557,48
  %0,74
 • BIST
  1.493
  %0,88
Doğan 5.5 ayda savunma hattına çekildi

Doğan 5.5 ayda savunma hattına çekildi

3 Ekim 2020 tarihinde yapılan genel kurulda parti içindeki tüm grupların uzlaşı adayı olarak giren Mehmet Doğan aradan geçen 5.5 aylık gibi kısa bir süreçte heyecanını yitirerek savunma hattına çekildi.

CHP Bandırma İlçe Başkanı Dr Selim Panç’ın, Edincik Merası’nın Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis gündeminden geri çekilene kadar, maddeyi engellemek için kılını kıpırdatmayacak kadar uzak olmakla suçlamasına karşın Doğan, sessiz ve savunma hattında kalmayı tercih etti. Topu karşı sahaya taşıyacak siyaseti üretmekte zorlandı. Oyunu kendi sahasında kabullendi. Bu gün itibariyle CHP’ye karşı takım savunması yapacak durumu da gözükmüyor.

Doğan’ın bu güne kadar savunma hattını ileri taşıyacak ve kuşatmayı kıracak umuduyla attığı adımlar fiyaskoyla sonuçlandı. Panik hali hata yapmasına ,hatalarda paniğin büyümesine yol açıyor. Bu sarmaldan çıkacak çözümü henüz bulamadı. CHP Bandırma İlçe Başkanı Dr. Selim Panç’a karşı hamle üstünlüğünü de her geçen gün kaybediyor.

Doğan, CHP İlçe Başkanı Panç’ın iddialarına cevap vermek yerine her sıkıntılı dönemde olduğu gibi önümüzdeki günlerde yapım çalışmaları 8 yıldan bu yana devam eden Korozman mevkiindeki üst geçit, kültür merkezi ve diş hastanesiyle ilgili bir gazeteye bilgiler verip ardından da “biz polemik değil hizmet üretiyoruz” şeklinde açıklamalarını görürsek hiç kimse şaşırmamalıdır. Parti tabanı Doğan’dan hamasi açıklamalar yerine biran önce toparlanarak topu karşı sahaya taşıyacak hamleleri yapmasını bekliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?