Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Gölge Adam

Tolga başkan kapısını ardına kadar açık tutuyor ama …..

Belediye Başkanı Tolga Tosun, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde söz verdiği gibi makam odasının kapısı ardına açık tutuyor. Basın mensupları olarak dışarıdan baktığımızda içerisi görüyor ama içeride nelerin görüşüldüğü, hangi kararların alındığı bilinmiyoruz. Çünkü başkan bu kararları basın mensuplarıyla paylaşmıyor.

Başkan kapısını ardına kadar açık tutuyor ama basın mensupları olarak kendisinin belediye bünyesindeki birimleri ziyaret haberlerine bakmaktan aradan 4 ay geçmesine rağmen hangi projeler üzerinde çalıştığını bilmiyoruz. Çünkü başkan bu bilgileri basın mensuplarıyla paylaşmıyor.

Başkan kapısını ardına kadar açık tutuyor ama basın mensupları olarak Ankaralı misafirlerin ve CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı’nın bugün Bandırma Belediyesini neden ziyarete geldiğini bilmiyoruz. Çünkü başkan bunu basın mensuplarıyla paylaşmıyor.

Başkan kapısını ardına kadar açık tutuyor ama Edincik Merası ’nın hazineye devri konusunda yaşanan sıkıntılar dururken Kazdağları’ndaki ağaç katliamıyla ilgili yapılacak eylem için otobüs kaldıracağını bilmiyoruz. Çünkü başkan bunu basın mensuplarıyla paylaşmıyor.

Başkan kapısını ardına kadar açık tutuyor ama stajına belediye emlak müdürlüğünde başlayan ancak bir süre sonra sağlık işleri bünyesindeki mezarlığa gönderilen ve her gün mezarlığa gitmesi istenen meclis üyesi adayının kim olduğunu bilmiyoruz. Çünkü başkan bunu basın mensuplarıyla paylaşmıyor.

Başkan belediyede açılmadık kapı bırakmıyor ama belediye iktisadi işletmelerinin başına başkan olmadan önce birlikte çalıştığı kişiyi liyakata göre mi yoksa kayırmacılığı mı gözeterek getirdiğini bilmiyoruz. Çünkü başkan bunu basın mensuplarıyla paylaşmıyor.

If you don`t have access to paper writing a speech teacher or https://get-thesis.com/ coach, think closely before you find someone to talk to as practice.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER